Rafał Gil (Head Coach)

RafałGilUkończył Akademię Wychowania Fizycznego w Norwich w Anglii. Przez wiele lat jego pasją była piłka nożna, zawodowo grał w klubach angielskich i polskich. Zawsze zależało mu na całościowym rozwoju i ogólnej sprawności, stąd z czasem narodziła się pasja do CrossFitu. Systematyczne treningi, poszerzanie wiedzy z zakresu metod treningowych, suplementacji i dietetyki sprawiły, że zaczął osiągać coraz większe sukcesy jako zawodnik, a z czasem jako trener CrossFit i trener personalny. Pasja oraz wytrwałość sprawiły, że z czasem Rafał dołączył do ścisłej krajowej czołówki zawodników oraz rozpocząłem z powodzeniem rywalizację na arenie międzynarodowej.

Jako trener cały czas zwiększa swoje doświadczenie poprzez udział w licznych kursach i seminariach prowadzonych zarówno w kraju jaki i zagranicą. Największą motywacją dla Rafała są sukcesy jego podopiecznych, które dają mnóstwo satysfakcji.

Oprócz wieloletniego doświadczenia Rafała mocną stroną jest znajomość metodyki nauczania wielu technik m. in. z zakresu gimnastyki, podnoszenia ciężarów czy treningu metabolicznego i łatwość przekazywania wiedzy.

 

Rafał Posiada:

• Certyfikat CrossFit Level 1

• Certyfikat Instruktora Olympic Weightlifting

• Level 2 NVQ Diploma in Personal Training

• Level 3 NVQ Diploma in Personal Training

• Level 2 in Strength & Conditioning

Komentowanie jest wyłączone